Név:
E-mail:
Férfi NB I. B 1-8.
 Vasas  
 Oroszlány  
2016/05/28 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Salgótarján  
 Veszprém  
2016/05/28 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Tiszaújváros  
 Győr  
2016/05/28 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 MAFC II.  
 Alba Fehérvár-.  
2016/05/28 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 MAFC II.  
 Alba Fehérvár-.  
2016/05/28 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 BC Csepel  
2016/05/28 17:30
Amatőr Női NB I. 1-8.
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Tatabánya  
2016/05/28 15:30
Amatőr Női NB I. 1-8.
 DEAC  
 BKG DSE  
2016/05/28 19:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Egri KOK VSI  
2016/05/28 10:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Soproni Sporti.  
2016/05/28 10:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Budapesti Honv.  
2016/05/28 12:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/05/28 12:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/28 14:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/28 14:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/28 16:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 ZTE KK / A  
2016/05/28 16:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 CEKK  
2016/05/28 10:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Atomerőmű KSC  
2016/05/28 10:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Kanizsa DKK  
2016/05/28 12:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/05/28 12:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 NyFSE-NyKS  
2016/05/28 14:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Török Flóris  
2016/05/28 14:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Zala Volán TE  
2016/05/28 16:00
Leány serdülő
 Csata DSE  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/28 16:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Szolnok  
 Körmend  
2016/05/29 20:15
Férfi NB I. B 1-8.
 Kaszások  
 MTK  
2016/05/29 18:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC BME  
 Tehetséges Fia.  
2016/05/29 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szombathely  
 Baja  
2016/05/29 14:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szombathely  
 Baja  
2016/05/29 14:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 Békési SzSK  
2016/05/31 19:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Bp. Honvéd  
 Baja  
2016/05/31 19:00
Férfi NB I. B 17-24.
 PVSK - Kronosz  
 Eger  
2016/05/31 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 PVSK - Kronosz  
 Eger  
2016/05/31 18:00
HÍREK - Hírek - Válogatott
U18 Leány Válogatott /1994/ - 2012/2013
  2012. Május 16.
Szakmai stáb:

Vezetőedző: Dokic Zeljko
Edző: Konta Gyula
Gyúró: Berta Ferenc
Technikai vezető: Koronics András

A válogatott felkészülési programja:

2012. február 3-5. Edzőtábor (Budapest, Pasarét)
2012.április 27-május 1. Edzőtábor (Győr)
2012. június 1-3. Edzőtábor (Pécs)
2012. június 18-30. Edzőtábor (Pécs)
2012. június 28-30. Felkészülés mérkőzések a szlovén válogatott ellen
2012. július 2-8. Edzőtábor (Pécs)
2012. július 7-8. Felkészülés mérkőzések az angol válogatott ellen
2012. július 9-14. Edzőtábor (Pécs)
2012. július 14-15. Felkészülési mérkőzések a horvát válogatott ellen
2012. július 17-22. Edzőtábor (Pécs)
2012. július 19-20. Felkészülési mérkőzések a horvát válogatott ellen
2012. július 23-24. Edzőtábor (Budapest)
2012. július 26-augusztus 5. B divíziós Európa-bajnokság B divízió (Macedónia, Strumica)


Vissza a főoldalra!


  2012. Május 16.





2012 Május

h.k.s.c.p.s.v.
 
1
1 hír
2
2 hír
3
4 hír
4
5
4 hír
6
1 hír
7
4 hír
8
5 hír
9
10
11
3 hír
12
13
1 hír
14
2 hír
15
3 hír
16
4 hír
17
18
19
4 hír
20
1 hír
21
4 hír
22
23
1 hír
24
1 hír
25
1 hír
26
27
1 hír
28
3 hír
29
3 hír
30
31
2 hír
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok