Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 KTE  
 MAFC  
2016/12/04 18:00
Női NB I. A
 Győr  
 Ceglédi EKK  
2016/12/04 17:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 ZTE NKK  
2016/12/04 18:00
Férfi NB II. K
 Szentesi KK  
 MEAFC II.  
2016/12/04 17:00
Férfi NB II. Kö A
 MAFC BME  
 ELTE-BEAC  
2016/12/04 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Darazsak Oldbo.  
 Treff 07 SE  
2016/12/04 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Százhalombatta.  
 Gödi SE  
2016/12/04 17:00
Férfi NB II. Kö B
 Kandó FSC  
 Bp. Honvéd U23.  
2016/12/04 17:45
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Közgáz SC és  
2016/12/04 18:00
Amatőr Női NB I. K
 MTK  
 Szolnok  
2016/12/04 17:00
Amatőr Női NB I. K
 Kecskemét  
 NyKS  
2016/12/04 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 Baja  
2016/12/04 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Dávid Kornél  
 PINKK SE  
2016/12/04 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 TFSE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/12/04 16:00
Fiú U20 NB I. A
 KTE  
 MAFC  
2016/12/04 15:00
Hepp-kupa, férfi
 Újpest-MT  
 TF-BP U23  
2016/12/04 19:00
Fiú junior K
 Nyírsuli Kosár.  
 Vasas Akadémia.  
2016/12/04 14:00
Fiú junior K
 SZEDEÁK  
 Debreceni KA -.  
2016/12/04 15:00
Fiú junior Reg.
 SZPA-HSE  
 Zsíros Akadémi.  
2016/12/04 10:00
Fiú junior Reg.
 Tiszaújvárosi  
 Nyíregyháza Bl.  
2016/12/04 10:00
Fiú junior Reg.
 Kanizsa KK  
 Zalakerámia ZT.  
2016/12/04 11:00
Fiú junior Reg.
 Nyíregyháza Bl.  
 Tiszaújvárosi  
2016/12/04 12:00
Fiú junior Reg.
 Budaörsi DSE/A.  
 Százhalombatta.  
2016/12/04 13:00
Fiú junior Reg.
 Budaörsi DSE/B.  
 Pápai KC  
2016/12/04 14:30
Fiú junior Reg.
 Pápai KC  
 Budaörsi DSE/B.  
2016/12/04 16:00
Fiú kadett - Kelet
 Budapesti Honv.  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/12/04 15:00
Fiú kadett reg.
 Kanizsa KK  
 Siófoki Kosárs.  
2016/12/04 10:30
Fiú kadett reg.
 Lehel Kosársul.  
 Egri KOK VSI  
2016/12/04 10:30
Fiú kadett reg.
 Nyíradonyi VVT.  
 MEAFC/A  
2016/12/04 11:00
Fiú kadett reg.
 MAFC/B  
 Gödöll?i SK  
2016/12/04 11:00
Fiú kadett reg.
 Soproni Sporti.  
 F?zf?i AK  
2016/12/04 11:00
Fiú kadett reg.
 Alba Fehérvár/.  
 Ajka  
2016/12/04 12:30
Fiú kadett reg.
 MEAFC/A  
 Nyíradonyi VVT.  
2016/12/04 13:00
Fiú kadett reg.
 F?zf?i AK  
 Soproni Sporti.  
2016/12/04 13:00
Fiú kadett reg.
 Tiszaújvárosi  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/12/04 14:00
Fiú kadett reg.
 PVSK - Panther.  
 Marcali VSZSE  
2016/12/04 15:00
Fiú kadett reg.
 Kiss Lenke KS  
 TFSE  
2016/12/04 16:00
Fiú serdülő
 Győri KC 03  
 Veszprémi UKE  
2016/12/04 10:00
Fiú serdülő
 ZTE KK/B  
 Soproni Sporti.  
2016/12/04 12:00
Leány kadett K
 BEAC -Újbuda K.  
 Vasas Akadémia.  
2016/12/04 11:00
Leány kadett K
 Kecskeméti KA  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/12/04 15:00
Leány kadett Ny
 Kosárlabda Aka.  
 Csata DSE/A  
2016/12/04 16:00
Leány kadett Reg.
 BEAC -Újbuda K.  
 MTK Budapest  
2016/12/04 91:5
Leány kadett Reg.
 Gyakorló DSE  
 Mágusok Egyesü.  
2016/12/04 10:00
Leány kadett Reg.
 Monori SE  
 DKA - DSI  
2016/12/04 11:00
Leány kadett Reg.
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2016/12/04 12:00
Leány kadett Reg.
 Komló Sport KK.  
 Pécsi VSK/B  
2016/12/04 12:00
Leány kadett Reg.
 Újpest-MT  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/12/04 12:40
Leány kadett Reg.
 Nyíregyházi Ko.  
 Százhalombatta.  
2016/12/04 13:00
Leány kadett Reg.
 Zalaegerszegi  
 Széchenyi KA/A.  
2016/12/04 14:00
Leány kadett Reg.
 Pécsi VSK/B  
 Mágusok Egyesü.  
2016/12/04 15:00
Leány kadett Reg.
 Százhalombatta.  
 DKA - DSI  
2016/12/04 15:00
Leány kadett Reg.
 Török Flóris  
 Kiss Lenke KS  
2016/12/04 16:00
Leány kadett Reg.
 Szombathelyi S.  
 Széchenyi KA/A.  
2016/12/04 16:00
Leány kadett Reg.
 Gyakorló DSE  
 Komló Sport KK.  
2016/12/04 17:00
Leány kadett Reg.
 Monori SE  
 Nyíregyházi Ko.  
2016/12/04 17:00
Leány kadett Reg.
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2016/12/04 18:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 DIFE KK Sasfió.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 Zuglói Sascsaj.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK Zebr.  
 Szekszárdi Kar.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Tur.  
 SZEDEÁK Sakálo.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 DKKA Vadmacská.  
 DKKA Bikák  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 Zalaegerszegi  
 Kanizsai Vadma.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Szatym.  
 Szentesi KK  
2016/12/04 93:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Constanti.  
2016/12/04 93:0
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 Egri Kis Orosz.  
2016/12/04 10:00
Gyermek Kupa
 Dombóvári KS  
 Szekszárdi Tap.  
2016/12/04 10:00
Gyermek Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Mágusok Egyesü.  
2016/12/04 10:00
Gyermek Kupa
 Félegyházi TSI.  
 Lehel Kosársul.  
2016/12/04 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Darazsak  
 Marcali Szürke.  
2016/12/04 10:15
Gyermek Kupa
 Hajdúböszörmén.  
 ACS EKO Sighet.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Cápaköly.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 Soproni Tigris.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 OSE MórMoták  
 MTE 1904  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 MAFC Gabányi  
 Fürge Vasas  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Dunakeszi Kisc.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Radobasket-BDS.  
 Török Sasmadar.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Megyeri Tigris.  
 Keresztúri Méh.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK Panthers  
 Kosárlabda Aka.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Kozármisleny S.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sakálo.  
 Békési Minigla.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Tapolcai Tigri.  
 Soproni Darazs.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Szentesi KK  
 MP Sport Timis.  
2016/12/04 11:00
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 Miklósi Kékrók.  
2016/12/04 11:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2016/12/04 11:30
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári KS  
2016/12/04 11:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Bonyhádi KSE  
2016/12/04 11:30
Gyermek Kupa
 Pityke Párduco.  
 Félegyházi TSI.  
2016/12/04 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Tiszaújvárosi  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Darazs.  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 KöLöKöS Fiúk  
 MAFC Gabányi  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 Dunakeszi Kisc.  
 Zuglói Sascsaj.  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 TFSE  
 Radobasket-BDS.  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 Malév SC  
 Megyeri Tigris.  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 PVSK Panthers  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 Békési Minigla.  
 Vásárhelyi Tur.  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 MP Sport Timis.  
 SZEDEÁK Szatym.  
2016/12/04 12:30
Gyermek Kupa
 FTSI Constanti.  
 Bajai MNÁMK Ra.  
2016/12/04 12:30
Gyermek Kupa
 Egri Kis Orosz.  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2016/12/04 13:00
Gyermek Kupa
 Szekszárdi Tap.  
 GYKSE Szekszár.  
2016/12/04 13:00
Gyermek Kupa
 Mágusok Egyesü.  
 PVSK-Panthers/.  
2016/12/04 13:00
Gyermek Kupa
 Lehel Kosársul.  
 Pityke Párduco.  
2016/12/04 13:00
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Csata Csillago.  
2016/12/04 13:30
Gyermek Kupa
 MAFC  
 Vasas Gepárdok.  
2016/12/04 13:30
Gyermek Kupa
 Török Sasok  
 Budafoki Bikák.  
2016/12/04 13:30
Gyermek Kupa
 ELITE Basket L.  
 Ziccer Manók  
2016/12/04 13:30
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/12/04 13:30
Gyermek Kupa
 Velencei Kacsá.  
 Dunaújvárosi  
2016/12/04 14:30
Gyermek Kupa
 Kaszások Akadé.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/12/04 15:00
Gyermek Kupa
 PAFC Basket  
 MAFC  
2016/12/04 15:00
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Török Sasok  
2016/12/04 15:00
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 MAFC Mokos  
2016/12/04 15:00
Gyermek Kupa
 ZTE KK/A  
 Körmendi Törpö.  
2016/12/04 15:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Tigrisek  
2016/12/04 15:45
Gyermek Kupa
 Csata Csillago.  
 Kaszások Akadé.  
2016/12/04 16:30
Gyermek Kupa
 Vasas Gepárdok.  
 PAFC Basket  
2016/12/04 16:30
Gyermek Kupa
 Budafoki Bikák.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/12/04 16:30
Gyermek Kupa
 MAFC Mokos  
 ELITE Basket L.  
2016/12/04 16:30
Gyermek Kupa
 ZTE KK/B  
 ZTE KK/A  
2016/12/04 16:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 ZTE KK/B  
2016/12/04 18:00
HÍREK - MKOSZ
2012. Április 23.

December 3.
hírkép48479_nbi9ford.jpg
A Jászberény a Körmendet, a Paks a Szegedet verte szoros meccsen

December 3.
hírkép48478_beacmtk.jpg
Magabiztosan győzött a BEAC az MTK ellen

December 3.
hírkép48477_ekeeger1.JPG
Három meccset játszottak pénteken a férfi másodosztályban

December 3.
hírkép48476_dvtkpinkk.jpg
Rangadók az alsó- és felsőházban is

December 2.
hírkép48475_albaszolnok1.jpg
A ZTE csapatának is sikerült a győzelem hazai pályán

December 2.
hírkép48474_cegledi.jpg
Végig vezetve hozta a kötelező győzelmet Cziczás László csapata

December 2.
hírkép48473_pvskpannon.jpg
A Pécs és a Kaposvár is 90 pont felett termelt

December 1.
hírkép48472_albaszolnokk.jpg
Alba-Szolnok rangadó pénteken az M4-en élőben

December 1.
hírkép48471_nagyezsdasopron.jpg
Remekül küzdött a magyar bajnok az Euroliga-ezüstérmes otthonában

December 1.
hírkép48392_b33uj.jpg
Minden, amit a B33 Diákolimpiáról tudni érdemes

December 1.
hírkép48470_3x3noituske.jpg
Sikerrel szereplő 3x3-as válogatottjainkat köszöntötték a Tüskecsarnokban

December 1.
hírkép48469_basketgirls.jpg
Székesfehérvár ad otthont az U15-ös torna első állomásának

November 30.
hírkép48468_juhaszdorka.jpg
Nagy lépést tett a továbbjutás felé a PEAC

November 30.
hírkép48467_gyorpraha.jpg
A Győr az első győzelmére tör az Euroligában

November 30.
hírkép
A Nyíregyháza elvesztette veretlenségét, a vezetést a Honvéd vette át

November 29.
hírkép48465_falcokormend.jpg
Az elhalasztott mérkőzésen a szombathelyiek diadalmaskodtak

November 29.
hírkép48463_szilnokcharle.jpg
Nagy küzdelemben alulmaradt a magyar bajnok a Tiszaligetben

November 29.
hírkép48462_DSC_4034.jpg
A minőségi munka egészségügyi háttere adott a kosarasoknál

November 29.
hírkép48460_nyiregytornaterem.jpg
A Bánki-középiskola tornaterme lesz az otthona a Sunshine-NyíKSE NB II-es férficsapatának

November 29.
hírkép48459_honved.jpg
Nagy csata után vendégsiker született Óbudán, otthon nyert a Honvéd

November 29.
hírkép48458_medgyessydora.jpg
3x3-as Európa-bajnoki cím után - a csehországi Eb előtt

November 28.
hírkép48457_sporttvuj.jpg
A belga Spirou Charleroi lesz a magyar bajnok ellenfele a Tiszaligetben.

November 28.
hírkép48456_falcokormend.jpg
Falco-Körmend mérkőzéssel zárul a hatodik forduló

November 28.
hírkép
A fiú serdülőknél a negyedik, a leány tiniknél a második fordulóra került sor

November 27.
hírkép48454_allstarkozos.jpg
Idén is a tripla-duplát elérő Lóránt Péter lett az MVP

November 27.
hírkép48453_allstaregyetemi.jpg
A mérkőzés legértékesebb játékosa Czura Attila lett

November 25.
hírkép48449_allsar2016.jpg
Szombaton a Tüskecsarnok várja a kosárlabda szerelmeseit

November 24.
hírkép48448_3x3vbbronz.jpg
A férfiaknál a negyeddöntő jelentette a végállomást

November 24.
hírkép48447_kormenddevon.jpg
Megvannak az Alba és a Körmend következő ellenfelei

November 24.
hírkép48446_csatadse.jpg
A Csata DSE fiataljai lettek a bajnokok bajnokai

November 23.
hírkép48443_magyarlanyok.jpg
Parádés játékkal nyerve Szlovákiában, elsőként zárt a Svitek-csapat

November 23.
hírkép48445_besiktasszolnok.jpg
Nem sikerült felborítani a papírformát a veretlen törökök ellen

November 23.
hírkép48444_3x3kinaban.jpg
A férfi csapatunk nem bírt a házigazdákkal

November 23.
hírkép48442_All-Star_jegyinfo.jpg
Minden élvonalbeli csapat képviselteti magát a gálán

November 23.
hírkép48441_m4legujabb.jpg
A sorsdöntő női Eb-selejtezőt 18 órától közvetíti a sportcsatorna

November 23.
hírkép48440_chalonalba.jpg
A csoport második helyén a fehérvári együttes

November 23.
hírkép48439_vasasnyiregy.jpg
Parádés meccsen nyert a Nyíregyházi Kosársuli a Vasas otthonában

November 22.
hírkép48438_3x3kina.jpg
Mindkét válogatottunk a holnapi negyeddöntőbe jutott

November 22.
hírkép
All-Star Kosárlabda Gála, Tüskecsarnok, 2016. november 26

November 22.
hírkép48436_fibaeuropedraw.jpg
Isztambulban kisorsolták a férfi Európa-bajnokság csoportjait

November 22.
hírkép48435_All-Star_jegyinfo.jpg
November 26-án a Tüskecsarnokban lépnek pályára a legjobbak

November 22.
hírkép48434_3x3egyetemivb.jpg
Mindkét csapatunk dupla győzelemmel kezdett Kínában

November 22.
hírkép48433_meafchonved.jpg
A fővárosban nyertek a miskolciak

November 22.
hírkép48432_fegyvernekyallstar.jpg
A női Eb-selejtezők szombati játéknapjának legjobbjait választotta meg a FIBA

November 21.
hírkép48431_IMG_4526.jpg
A Szlovákia-Magyarország női Eb-selejtező beharangozója

November 21.
hírkép48430_szolnokatom.jpg
Száz pont fölé jutott a Szolnok az Atom ellen

November 20.
hírkép48429_smafcose.jpg
Hosszabbításban nyert a Veszprém Baján

November 19.
hírkép48428_magyarport.jpg
Végig koncentráltan játszott a magyar női válogatott Portugália ellen

November 19.
hírkép48427_mafcpeac.jpg
A baranyaiak hatodik mérkőzésükön negyedik győzelmüket aratták

November 19.
hírkép
A leány kadettek küzdelmeiben a Keleti-csoportot továbbra is a DVTK-ÉLKSK vezeti

November 19.
hírkép48423_magyarszlovaknoi.jpg
Eddig Krivacsevics Tijana szerezte a legtöbb pontot

November 19.
hírkép48422_albafalco.jpg
A Sopron a Körmendet, a ZTE a Kaposvárt, a Szolnok a Paksot fogadja

November 18.
hírkép48418_All-Star2016_szavazas.jpg
Kelet és Nyugat válogatottja idén a Tüskecsarnokban csap össze november 26-án

November 18.
hírkép48417_eurobasketlogo2017.jpg
A FIBA élő közvetítéssel és nyereményjátékkal jelentkezik

November 18.
hírkép48416_mafcpvsk.jpg
Pénteken 19 órakor kezdetét veszi a 8. forduló

November 18.
hírkép48415_sopronant.jpg
Elúszott a továbbjutás a Sabáli-csapat számára

November 16.
hírkép48414_albabel.jpg
Belgiumban is nyert a Dzunics-legénység

November 16.
hírkép48413_kormendgrave.jpg
Teo Cizmic együttese elvette a franciák veretlenségét

November 16.
hírkép48412_digisportujabb.jpg
Sorsdöntő mérkőzés következik a vasiak szempontjából

November 16.
hírkép48411_oroszlanyiunnep.jpg
A fél évszázada történt feljutásra emlékeztek

November 15.
hírkép48410_zielonaszolnok.jpg
Csak egy negyedig tartotta a lépést a Szolnok a lengyel bajnok ellen

November 15.
hírkép
A határidő: 2016. november 17., 16 óra

November 15.
hírkép48408_palyaatadas_Miskolc.jpeg
Ismét szabadtéri pályát avattak az MKOSZ pályaépítési programjának keretében

November 15.
hírkép48407_image1.JPG
Szombaton a portugálok jönnek a Lauber Dezső Sportcsarnokba

November 15.
hírkép48383_HUN-POR_noi.jpg
November 19-én a pécsi Lauber Dezső Sportcsarnokban lép pályára nemzeti csapatunk

November 15.
hírkép48406_sporttvuj.jpg
Lengyelországban lép pályára a magyar bajnok kedden

November 15.
hírkép48405_davidkornelaka.jpg
MAFC-bravúr a diósgyőriek ellen, idegenben nyert a Dávid Kornél KA

November 15.
hírkép48404_egerkok.jpg
Nagy izgalmak után hazai győzelmek Egerben és Budafokon

November 14.
hírkép48403_vasarhe.jpg
Száz dobott pont fölé jutott a Vásárhely és a Győr is

November 13.
hírkép48402_szekszardgyor.jpg
Nagy csatában nyert a Győr és a Sopron is

November 13.
hírkép48401_asevasas.jpg
Magabiztosan verte a Paks a Vasas csapatát

November 13.
hírkép48400_mtktorokbalint.jpg
Tiszaújvárostól Veszprémig csupa hazai siker született a másodosztályban

November 13.
hírkép48399_alba7.jpg
A dobogósok hozták a papírformát szombaton

November 12.
hírkép48398_vasasbeac.jpg
A ZTE magabiztosan győzött az MTK ellen

November 12.
hírkép
Fiú junior: keleten már csak a Nyíregyháza veretlen

November 11.
hírkép48396_pecsfalco.jpg
A Pécs a Falcót, a Kecskemét a ZTE-t fogadja

November 11.
hírkép48395_cegledpinkk.jpg
Kupacsapataink egymás ellen lépnek pályára Cegléden és Pécsen

November 11.
hírkép48391_debrecenikosar.jpg
Nemzetközi U14-es tornát rendezett a Nyíregyházi Kosárlabda Klub

November 10.
hírkép48390_vajdaannacsapata.jpg
Vajda Anna török csapata magabiztosan nyert Diósgyőrben

November 10.
hírkép48389_gyorfener.jpg
Kevésen múlott, hogy nem sikerült legyőzni a török bajnokot

November 10.
hírkép48388_All-Star2016_szavazas.jpg
November 26-án a Tüskecsarnokban csap össze Kelet és Nyugat

November 10.
hírkép48387_eyblkobanya.jpg
Interjú Hajdu Péterrel, a Zsíros Tibor Akadémia elnökével

November 9.
hírkép48386_albabenfica.jpg
A Szolnok és a Sopron kikapott, ám az Alba visszavágott a Benficának

November 9.
hírkép48385_peacpinkk.jpg
A PEAC nyerte az Európa-kupa pécsi házi rangadóját

November 9.
hírkép48384_sopronbourges.jpg
A magyar bajnok legyőzte az Európa-kupa címvédőjét

November 9.
hírkép48382_kormendlim.jpg
A vasiak idegenben is legyőzték a belga Limburgot

November 8.
hírkép48381_gyorsopron.jpg
Sztárcsapatokkal találkoznak a mieink hét közben

November 8.
hírkép48380_konferencia.jpg
Konferencia edzők, testnevelők és szülők számára

November 8.
hírkép48379_sopronalba.jpg
A Körmend és a Sopron idegenben, az Alba és a Szolnok otthon folytatja

November 8.
hírkép48378_szegedi.jpg
Parádézott a Szeged a Kecskemét ellen

November 7.
hírkép48377_Courtney_Vandersloot.jpg
Az amerikai születésű játékos már a novemberi Eb-selejtezőkön szerepelhet

November 7.
hírkép48376_bajnokoktornajasopron.jpg
Ötödik alkalommal találkoznak Sopronban Európa legjobb kosaras palántái

November 6.
hírkép48375_szolnokzte.jpg
Az Alba magabiztosan győzte le hazai pályán a Paksot

November 6.
hírkép48374_cegledorom.jpg
A Cegléd elvette a PEAC veretlenségét

November 6.
hírkép48373_jaszberenyvasas.jpg
Hosszabbítás után verte a Jászberény a Vasast

November 5.
hírkép48371_szolnokpvsk.jpg
A ZTE-t fogadja a Szolnok, Kecskemétre látogat a Kaposvár

November 5.
hírkép48370_Plakat_EN.jpg
Fiúk, lányok 5-5 korosztályban léphetnek pályára a nemzetközi viadalon

November 4.
hírkép48369_szekszardnoi.jpg
Pénteken megkezdődött a 7. forduló a női élvonalban

November 4.
hírkép48368_behari.jpg
Sorozatok szakadnak meg vasárnap a női élvonalban

November 3.
hírkép48367_schiogyor.jpg
Sokat javult, de kikapott a Győr az olasz bajnok otthonában

 




2012 Április

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
 
1
3 hír
2
3
1 hír
4
1 hír
5
3 hír
6
1 hír
7
2 hír
8
9
1 hír
10
1 hír
11
12
6 hír
13
2 hír
14
1 hír
15
16
2 hír
17
7 hír
18
3 hír
19
2 hír
20
5 hír
21
1 hír
22
2 hír
23
1 hír
24
4 hír
25
1 hír
26
2 hír
27
2 hír
28
1 hír
29
3 hír
30
1 hír
 
 
 
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok