Női NB I. A - 2017/2018
Sopron Basket - MTK-Budapest 88-53 (26-13, 19-14, 19-10, 24-16)

Dátum: 2018.02.21. szerda, 18:00Játékvezetők: Farkas Gábor, Horváth Alajos, Esztergályos Róbert Ellenőr: Forrai Sámuel
 Csarnok: NOVOMATIC Aréna

Roberto Iniguez: Erősebbek, magasabbak is vagyunk, de ma ellenfelünk jobban játszott. Nem vagyok elégedett! Dubei Debóra: Komolyan vettük a mérkőzést, gyakorolnunk kellett pár dolgot támadásban és védekezésben is a jövő heti Euroliga negyeddöntő kapcsán. Ez sikerült, de látszódott rajtunk a két hét kihagyás. Van még pár napunk, hogy kijavítsuk a hibákat!

Nagy Dóra: Gratulálok a Sopronnak! 25 percig egész jól helytálltunk egy jó csapat ellen, de utána kijött a különbség. Amit gyakorolni akartunk, azt összességében jól megoldottuk. A kizárással voltak gondjaink mostanában, mely a 3. negyedben ma is kiütközött. Tudjuk, miben kell előre lépnünk a PINKK elleni mérkőzésig! Székely-Horváth Zsuzsanna: A PINKK elleni mérkőzésre való felkészülésnek szántuk a mérkőzést és teljesítettük, amiért jöttünk.