Női NB I. A - 2017/2018
VBW CEKK Cegléd - Sopron Basket 52-73 (11-18, 16-15, 16-20, 9-20)

Dátum: 2018.02.03. szombat, 18:00Játékvezetők: Földházi Tamás, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród Ellenőr: Várhalmi Zsolt
 Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)

Cziczás László: Messze nem a legjobb csapatunkkal tudtunk kiállni ez ellen a bombaerős Sopron ellen, de tisztességgel helyt álltunk. Három negyeden keresztül ki-ki meccset játszottunk, gratulálunk a Sopronnak a mi mérkőzésükhöz is és az Euroliga menetelésükhöz is

Roberto Iniguez: Jól kezdtük a mérkőzést, de aztán bele aludtunk. A félidőben nagyon mérges voltam, de a második játékrésszel már elégedett lehetek. Figyelembe kell venni, hogy nagyon nehéz menetelésben voltunk