Soproni Darazs.
 Csata DSE/A
Női NB I. A csoport - 2016/2017
UNIQA Sopron - MTK-Budapest 110-51 (20-19, 28-7, 32-13, 30-12)

Dátum: 2017.01.28. szombat, 16:30Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Vida Béla, Jurák Krisztián Ellenőr: Németh Csaba
 Csarnok: NOVOMATIC Aréna

Sterbenz László: Ha bosszankodni akarunk, akkor az első negyedet értékeljük, ha örülni akkor a többi negyedben mutatott látványos, lendületes akciókat. Aleksandra Crvendakic: Bourgesban nehéz mérkőzésünk volt, ami után vissza kellett találnunk a saját ritmusunkhoz. Azt gondolom mindannyiunknak kellett a mai mérkőzés, hogy megmutassuk, meg tudjuk mindazt csinálni, ami szerdán nem sikerült. Nagyon jó volt újra látni Zsovit!

Nagy Dóra: Nyolc embert tudtam csak rotálni ma, de közülük is hárman nem voltak egészségesek, és olyan is volt, aki ma számára ismeretlen szerepkörben volt kénytelen játszani. Az első negyedben voltak jó megoldásaink, aztán elfáradtunk. Ennyit bírtunk ma. Figyeltünk arra, hogy több betegünk ne legyen. Gratulálok a Sopronnak, sok sikert kívánok nekik az Euroligához és a bajnoksághoz is! Zsovár Orsolya: Tudtuk, hogy a Sopron már színvonalon játszik. A sok sérülés hátráltatta a felkészülésünket, de voltak apró dolgok, melyek jól működtek. Különösen az első negyed során, amikor még ellenfelünk nem Euroliga tempóban kosárlabdázott. Bízom benne, hogy tudtuk segíteni ellenfelünk felkészülését a szerdai Euroliga mérkőzéskre. Sok sikert kívánunk nekik, mi pedig dolgozunk tovább.